MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14764267
nr 1476 4267
Byrå
Rokokostil. Bredd: 60, djup: 36 cm, höjd: 82 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:11:42
100 kr
250 kr